Božidar Grilc u TV seriji

Slovenska televizija POP TV odkupila je licenciju za Englesku seriju zabavne hipnoze pod nazivom : You are back in the room, koju u Engleskoj vodi popularni Phillip Schofield, poznat iz serije Kocka. U Engleskoj verziji je hipnotista Keith Barry a za Slovensku verziju izabran je Božidar Grilc kao hipnotista i jako popularan i simpatičan Boštjan Romih, kao voditelj.

 

Facebook stranica o seriji : LINK

 

Inače se od ove godine 2016, posle više od 25 godina, Božidar vrača na binu kao binski/kazališni hipnotista.

Božidar je svoju karijeru počeo kao mađioničar i još ne punoljetan več zabavljao publiku po hotelima, školama i sajmovima. Več tada je sudjelovao sa mnogim hipnotizerima i tako naučio tajne hipnoze, koje još danas koristi kao terapeut i binski hipnotizer.

 

Što je to binska/kazališna hipnoza?

 

Zabavna ili kazališna hipnoza dinamična je kazališna predstava koju nećete zaboraviti

Zabavna hipnoza ili kazališna hipnoza izvodi se prvenstveno za zabavu gledatelja i posjetitelja. Uključuje elemente gledališta, improvizacije, komedije i neočekivanih odaziva sudionika na pozornici. Odvija se bez suvišne mistike i teatralnosti, na profesionalan, spontan i zabavan način.

Bozidar Grilc TV you are back in the room

Omni Hypnosis Training Center of Slovenia
GSM 040 140 282

Copyright by © Božidar Grilc 2003 - 2019. All rights reserved.